BON TURYSTYCZNY

Covid-19 - wszystkie domki OZONOWANE !!!

Rezerwacje

Odpowiedzi na wszelkie pytania,
oraz zgłaszanie rezerwacji
pod numerami:
603 782 158
603 269 707

Bezpieczeństwo dzieci w Lipowej Alei

 
Bezpieczeństwo naszych Gości jest dla nas najważniejsze !!!
domki Lipowa Aleja bezpieczeństwo

ozonowanie domków - dla zapewnienia najwyższej jakości usług wszystkie nasze domki są OZONOWANE!!!

domki Lipowa Aleja bezpieczeństwo 2

ogrodzenie - teren obiektu jest szczelnie ogrodzony. Furtki wejściowe zamykane są na klucz, a do bramy wjazdowej na parking każdy z gości otrzymuje pilota.

 

domki Lipowa Aleja bezpieczeństwo 3

 łóżeczko - na życzenie Gości możemy zamienić w sypialni pojedyńcze łóżko na łóżeczko dziecięce. Fakt taki należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji, ponieważ ilość łóżeczek jest ograniczona.

 

domki Lipowa Aleja bezpieczeństwo 2

 barierka ochronna na łóżko typ 1 - na życzenie Gości możemy udostępnić barierkę ochronną na łóżko. Fakt taki należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji, ponieważ ilość barierek jest ograniczona.

 

domki Lipowa Aleja bezpieczeństwo 5

barierka ochronna na łóżko typ 2 - na życzenie Gości możemy udostępnić barierkę ochronną na łóżko. Fakt taki należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji, ponieważ ilość barierek jest ograniczona.

 

domki Lipowa Aleja bezpieczeństwo 6

barierka ochronna na schody - wszystkie domki zostały wyposażone w górną barierkę ochronną, zabezpieczającą dziecko przed możliwością samodzielnego wyjścia na schody.

 

domki Lipowa Aleja bezpieczeństwo 8

fotelik do karmienia - na życzenie Gości możemy udostępnić fotelik do karmienia. Fakt taki należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji, ponieważ ilość fotelików jest ograniczona.

 

 

domki Lipowa Aleja bezpieczeństwo 9

wanienka - na życzenie Gości możemy udostępnić wanienkę do kąpieli małych dzieci. Fakt taki należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji, ponieważ ilość wanienek jest ograniczona.

 

 

domki Lipowa Aleja bezpieczeństwo 10

zaślepki do gniazdek elektrycznych - na życzenie Gości możemy udostępnić zaślepki do gniazdek elektrycznych. Fakt taki należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji.

 

domki Lipowa Aleja kubeczki

kubeczki i miseczki dla dzieci

 

domki Lipowa Aleja materacyk

materacyk do łóżeczka - materacyk jest udostępniany w komplecie z łóżeczkiem. Fakt taki należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji.

 

 
Nasz serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
zrozumiałem,
nie pokazuj więcej